Töötan juuksurina hubases ja valgusküllases ilusalongis RSassooN, Tallinn-Tartu maantee ääres, Mõigus, Farwelli majas, Kanali tee 4. Parkimine on tasuta ja maja kõrval Kaabli peatuses peatub buss nr. 2.

 

 Olen saanud kõige kaasaegsema koolituse ning osalen järjepidevalt täiendkoolitustel. Iga inimene on individuaalne, sellepärast tähendab trendide järgimine mulle ka arvestamist Teie isikupäraga. Aitan leida personaalseid lahendusi nii lastele, naistele kui ka meestele. Aitan Teil saada selget ülevaadet erinevatest teenustest ja nõustan  koduse juuksehooldusetoodete laias valikus. Lisaks oma püsiklientidele ootan Teid rõõmuga ning pakun mugavat, privaatset ja kvaliteetset juuksuriteenust.

 

Teenused

 

LÕIKUS KUUMADE KÄÄRIDEGA (thera- cut)

Saad endale ilusad, säravad, terved juuksed!

Lõikuse käigus kinnitatakse juukseotsad, mille tulemusena juuksed muutuvad läikivamaks ja tugevamaks. Kuumuse toimel toimub juuste otste lõikepinna kohane sulgumine. Seega juustes sisalduv niiskuskandja on tahenenud ning hapnik ja keskkonna mürkidel ei ole mida rünnata. Seejuures ei toimu mingit sulamist, sest juuste sulamistemperatuur on 200 kraadi. Seda lõikust teraapiliselt tehes on juuksed tervemad, elastsemad, pole hargnemist, kiireneb kasv, paraneb kammitavus ning juuksed taastavad end loomulikul teel. Ühe lõikuse tegemiseks kuluv aeg sõltub juuste pikkusest  1,5 – 2 tundi.

 

KERATIINKINNITUSEGA JUUSTEPIKENDUSTE PAIGALDAMINE

Pakun juuksepikendusi mis on valmistatud slaavi naiste juustest, nende värvivalik on lai ning kvaliteet kindel. Paigaldatavate juuksesalkude pikkus on 40 - 70 cm. Oma juuste pikkus peaks olema vähemalt 15- 20 cm. Tavaliselt läheb ühele peale 80- 100 salku, kuid mida lühemad on oma juuksed, seda suurem on paigaldatavate salkude arv. Kui on soov oma juukseid tihendada siis läheb 35 – 50 salku.Võimalik on paigaldada sirgeid ja laines juukseid.  100 salgu paigalduseks kulub umbes 2 - 3 tundi. Hoolduses tuleb käia 3-4 kuu järel.

 

KERASILK RECONSTRUCT

Täiuslikult elastsed ja terved juuksed kuni kümneks pesukorraks!

Poputav salongiteenus taastab ning pehmendab juukseid kuni 10 pesukorraks. Mõjutaba aktiivselt juuste struktuuri. Toidab ja elustab stressis  ning kahjustatud juukseid keratiini ning nahahoolduses salarelva Hyaloveil-ga. Tulemus püsib kauem, kui pärast salongihooldust kasutada kerasil reconstruct koduhooldust (sampoon+palsam või sampoon+mask). Täiusliku elastsuse ja juustele terve välimuse andev hooldus  kestab 1 tund.

 

KERASILK KERATIINHOOLDUS 3 – 5 kuuks

Turul ainus happelises keskkonnas toimiv keratiinhooldus.See ülitõhus salongiteenus vähendab kahusust ja laineid ning annab luksuslikult siledad ja pehmed juuksed 3 – 5 kuuks. Kuumusega aktiveeruv KeraShape Technology mõiutab aktiivselt juuste struktuuri, siludes krässus juuksed ning muutes need paremini vormitavaks. Vastavalt  juuste pikkusele ja paksusele kulub kerasilk keratiinhoolduseks aega 2 – 4 tundi.Pikema tulemuse hoidmiseks on pärast seda hooldust soovituslik kasutada kodus Kerasilk sarjast sampooni ja palsamit.

 

KERATIIN DE-FRIZZ HOOLDUS 4-6 nädalaks
Siledad ja täiuslikult kräsuvabad juuksed 4-6 nädalaks.Vähendab kahusust ning muudab juuksed kergemini hallatavaks.Toetab juuste loomulikku kohevust ja kuju.Toime kestab 4-6 nädalat.Hoolduse teostamisele kulub 1-1,5 tundi.Võimaldab jätkata ükskõik millise värviteenusega.Pärast hooldust on soovitav kasutada kodus Kerasilk Control hooldustooteid,sest  see toetab ning täiustab juuste kaunist ning esiletoodud loomulikku kuju ja hoolduse siluvat mõju.

 

BC FIBRE FORCE 
Hooldus ületöödeldud ja eriti kahjustatud juustele.
Magneesiumtsitraat ja keratiinihüdrolüüs tugevdavad koheselt juukseehituse disulfiidisidemeid ja täidavad juukseid seestpoolt väljapoole. Hooldus taastab optimaalse 4,5 pH-taseme, tehes nad eriti tugevaks. AMS- kompolümeer sulgeb juukse pinna ja lukustab aktiivsed aineosad juuksesse, saavutades kauakestva lõpptulemuse, mis kestab kuni 24 pesu. See hooldus teeb juuksed estvamaks ja tugevamaks , parandab kammitavust, sulgeb juukse pinna ja annab suurepärase läike, kuna hooldab juukseid keratiiniga ning tasakaalustab juukse niiskustasakaalu. Kodus kasutades BC Fibre Force šampooni ja maski aktiveerub juuksuri tehtud hoolduse mõju(seda hooldust on hea teostada koos põhjavärviga).

 

BONDPRO+

On juuste katkemise vastane hooldusteenus aluselise protsessi neutraliseerimiseks. Inter- Amino- Bonding- System kaitseb juukseid keemilise töötluse ajal ning vähendab juuste katkemist. See hooldus tungib sügavale juuksekarva, tugevdab juukse loomulikku keratiini ning taastab katkenud disulfiidväävlisidemed juuksekarvas, muutes juuksed tugevamaks.

 

MEN RESHADE

Kõige mehelikum viis hallide juuste hajutamiseks.

Annab kliendile värske ja puhanud välimuse ainult 5 minutiga. Men ReShade hybrid foam technology ühendab esmakordselt vahu kerge käsitsetavuse värvitehnoloogiaga, mille tulemuseks on :

-maksimaalselt loomulik lõpptulemus-mehelik külm toon, ei paista värvituna, puudub nn „kiivriefekt“

-loomulik algusest lõpuni- ei jää näha väljakasvu, värv eemaldub järk-järgult märkamatult iga pesuga.

Minust

Helistage 55641796 või kirjutage sigrid.martinson@gmail.com  ja leiame Teile sobiva aja.

gallery/juuksur1